Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
