Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-1.13) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Login
se: Logge sisa

en: Save
se: Vurke

en: The specified passwords do not match.
se: Čállon čoavddasánit eai leat seammaláganat
