Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Query
ro: Interogare

en: The specified passwords do not match.
ro: Parolele specificate nu se potrivesc.
