Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Confirm
af: Bevestig

en: Login
af: Gebruiker

en: Settings
af: Verstellings

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: The specified passwords do not match.
af: Die verskafde wagwoorde is nie dieselfde nie.
