Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል
