Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Save
ar: حفظ

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Query
ar: استفسار

en: The specified passwords do not match.
ar: كلمتا السر غير متطابقين.
