Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Query
bs: Upit

en: The specified passwords do not match.
bs: Unesene lozinke se ne podudaraju.
