Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Confirm
fa: تایید

en: Login
fa: ورود

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: Save
fa: ذخیره

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Query
fa: پرس و جو

en: The specified passwords do not match.
fa: گذرواژه‌های تعیین شده با هم یکی نیستند.
