Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Confirm
ja: 確認

en: Login
ja: ログイン

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Query
ja: クエリー

en: Configurations
ja: システム構成

en: The specified passwords do not match.
ja: 入力されたパスワードが一致しませんでした。
