Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: The specified passwords do not match.
ka: მითითებული პაროლი არ ემთხვევა.
