Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Query
lv: Vaicājums

en: The specified passwords do not match.
lv: Norādītās paroles nesakrīt.
