Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल
