Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Settings
ps: امستنې

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Query
ps: پوښتنه
