Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Settings
pt: Definições

en: Back
pt: Para trás

en: Save
pt: Guardar

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram guardadas.

en: Query
pt: Consulta

en: The specified passwords do not match.
pt: As senhas indicadas não coincidem.
