Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Login
ru: Логин

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Phone
ru: Телефон

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Query
ru: Запрос

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: The specified passwords do not match.
ru: Указанные пароли не совпадают.

en: The phone number is invalid.
ru: Неверный номер
