Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: The specified passwords do not match.
si: මුර පද ගැලපෙන්නේ නැත.
