Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Query
sk: Dotaz

en: The specified passwords do not match.
sk: Zadané heslá sa nezhodujú.
