Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: The specified passwords do not match.
sq: Fjalëkalimet e specifikuara nuk përputhen.
