Email Verification / SMS Verification / OTP Verification (8.x-2.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Confirm
tr: Onayla

en: Login
tr: Giriş

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Query
tr: Sorgu

en: The specified passwords do not match.
tr: Belirtilen parolalar eşleşmiyor.
