Ouibounce Exit Modal (3.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Views
ar: الرؤى

en: Block
ar: الصندوق

en: About
ar: حول
