Ouibounce Exit Modal (3.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Views
bg: Изгледи

en: Block
bg: Блокирай

en: Content settings
bg: Настройки на съдържанието
