Ouibounce Exit Modal (3.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Views
et: Vaated

en: Block
et: Plokk

en: day(s)
et: päev(ad)

en: About
et: Programmist
