Ouibounce Exit Modal (3.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Views
fa: نماها

en: Block
fa: بلوک

en: day(s)
fa: روز(ها)

en: About
fa: درباره

en: Cookie name
fa: نام کوکی
