Ouibounce Exit Modal (3.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Views
hi: द्रश्य

en: Block
hi: ब्लॉक

en: About
hi: के बारे में
