Ouibounce Exit-Intent Modal (3.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Content settings
pt: Definições do conteúdo.

en: day(s)
pt: dia(s)

en: About
pt: Sobre

en: Cookie name
pt: Nome do cookie
