Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0-rc0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: About
bo: གསལ་བཤད
