Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0-rc0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Views
eu: Bistak

en: Block
eu: Blokea

en: About
eu: (r)i buruz
