Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0-rc0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Views
jv: View

en: Block
jv: Blok

en: About
jv: Ngenani
