Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0-rc0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Views
ru: Представление

en: Block
ru: Блок

en: Content settings
ru: Настройки содержимого

en: day(s)
ru: день(дней)

en: About
ru: Информация

en: Footer text
ru: Текст подвала (страницы)

en: Block content
ru: Блокировать содержимое
