Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0-rc0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Block
sk: Blok

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: About
sk: Informácie o
