Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Views
ar: الرؤى

en: Block
ar: الصندوق

en: About
ar: حول
