Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Block
ca: Bloc

en: Delay
ca: Retard

en: day(s)
ca: dia(es)

en: About
ca: Detalls
