Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Views
nl: Overzichten

en: Block
nl: Blok

en: Delay
nl: Vertraging

en: Content settings
nl: Inhoudsinstellingen

en: day(s)
nl: dag(en)

en: About
nl: Over

en: Cookie domain
nl: Cookiedomein

en: Footer text
nl: Voettekst

en: Cookie name
nl: Cookienaam
