Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Views
th: ดู

en: day(s)
th: วัน

en: About
th: เกี่ยวกับ
