Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Block
cs: Blok

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: day(s)
cs: dnů

en: About
cs: Popis
