Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Views
fi: Näkymät

en: Block
fi: Lohko

en: day(s)
fi: päivä(t)

en: About
fi: Tietoja

en: Block content
fi: Lohkon sisältö

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi

en: Cookie expiration
fi: Evästeen vanhentuminen
