Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Views
ro: Vizualizări

en: Block
ro: Bloc

en: day(s)
ro: zi(le)

en: About
ro: Despre
