Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Views
az: Görünüşlər

en: Block
az: Blok

en: About
az: Haqqında
