Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Block
cy: Bloc

en: day(s)
cy: diwrnod(au)
