Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Views
de: Ansichten

en: Delay
de: Verzögerung

en: Content settings
de: Inhaltseinstellungen

en: day(s)
de: Tag(e)

en: Body content
de: Inhalt des Textkörpers

en: About
de: Über

en: Cookie domain
de: Domain des Cookies

en: Footer text
de: Text der Fußzeile

en: Block content
de: Inhalt blockieren

en: Cookie name
de: Cookie-Name

en: Cookie expiration
de: Ablauf des Cookies

en: Missing local library
de: Fehlende lokale Bibliothek
