Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Views
he: היבטים

en: Block
he: בלוק

en: About
he: אודות
