Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Views
hu: Nézetek

en: Block
hu: Blokk

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Content settings
hu: Tartalom beállításai

en: day(s)
hu: nap

en: About
hu: Leírás

en: Cookie name
hu: Süti neve

en: Cookie expiration
hu: A süti érvényessége
