Ouibounce Exit-Intent Modal (4.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Block
pt: Bloco

en: Delay
pt: Atraso

en: Content settings
pt: Configurações de conteúdo

en: day(s)
pt: dia(s)

en: Body content
pt: Corpo do texto

en: About
pt: Sobre

en: Cookie name
pt: Nome do cookie

en: Cookie expiration
pt: Expiração do cookie
