Ouibounce Exit Modal (8.x-2.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Views
es: Vistas

en: Block
es: Bloque

en: Delay
es: Retraso

en: Content settings
es: Configuración de contenido

en: day(s)
es: día(s)

en: Body content
es: Contenido del cuerpo

en: About
es: Acerca de

en: Cookie name
es: Nombre de la cookie
