Ouibounce Exit Modal (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Views
fr: Vues

en: Block
fr: Bloc

en: Delay
fr: Délai

en: Content settings
fr: Paramètres du contenu

en: day(s)
fr: jour(s)

en: About
fr: À propos

en: Cookie domain
fr: Domaine de cookie

en: Cookie name
fr: Nom du cookie
