Ouibounce Exit Modal (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Views
it: Viste

en: Block
it: Blocco

en: day(s)
it: giorno/i

en: About
it: Informazioni
