Ouibounce Exit Modal (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: About
kn: ಕುರಿತು
