Ouibounce Exit Modal (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Views
lv: Skati

en: Block
lv: Bloks

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: day(s)
lv: diena(s)

en: About
lv: Par
