Ouibounce Exit Modal (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Views
gl: Vistas

en: Block
gl: Bloque

en: day(s)
gl: día(s)

en: About
gl: Información
