Ouibounce Exit Modal (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Block
is: Blokk

en: About
is: Um
